آیا امکان برگشت کالا پس از خرید از سایت وجود دارد؟

بله ، تمامی کالا ها تا قبل از نصب قابل برگشت هستند و پس از برگشت به انبار هزینه پرداخت شده به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

پس از خرید باتری از سایت بزیرو چه زمان محصول به دست شما خواهد رسید؟

در صورتی که ساکن شهر مشهد هستید خدمات ارسال باتری در کمترین زمان ممکن و به طور میانگین کمتر از یک ساعت انجام می‎‌پذیرد.

چه زمان باید شمع موتور تعویض شود؟

زمان تعویض شمع به کارکرد خودرو و نوع شمع بستگی دارد، شمع های نیکل بعد از 30000 کیلومتر و شمع های پلاتینیوم و ایریدیوم هر 100000 کیلومتر باید تعویض شوند.

تشخیص روغن مناسب موتور چگونه است؟

‌شود برای تشخیص کد مشخصات فنی روغن مناسب خودرو خود می‌شود مراجعه کنید.توانید به مقاله ای که پیشنهاد می

عیب یابی جلوبندی خودرو چقدر زمان می‌برد؟

بازدید وضعیت جلوبندی معمولا چشمی انجام میشود و نهایت با تست رانندگی به ابهامات پاسخ داده میشود

قیمت لنت ترمز و هزینه‌ی تعویض لنت چقدر است؟

قیمت لنت ترمز بستگی به کیفیت و فرمولاسیون لنت دارد. با جستجو مدل خودرو در سایت بزیرو ضمن مقایسه قیمت از اختلاف کیفیت هر برند نیز آگاه شوید. میانگین هزینه تعویض لنت ترمز 20 هزار تومان در ازای تعویض لنت هر چرخ هست و می‌تواند از 30 تا 50 هزار تومان در هر چرخ هم باشد همه این‌ها بستگی به نوع خودرو و سیستم ترمز دارد تا زمان و مهارت انجام خدمات مشخص شود. در هر سرویس ممکن است قطعاتی مانند دیسک چرخ یا پمپ‌ها نیاز به سرویس یا تعویض داشته باشند.

چه زمانی باید لنت ترمز تعویض شود؟

به طور کلی ، لنت‌های ترمز باید بعد از حدود 80،000 کیلومتر تعویض شوند. برخی از آنها بعد از 40،000 نیاز به تعویض دارند ، در حالی که برخی دیگر می توانند 110،000 کیلومتر دوام بیاورند همه اینها به جنس لنت ترمز و سلامت دیسک چرخ و سبک رانندگی شما بستگی دارد در کل عدد و معیار دقیقی برای مشخص کردن طول عمر لنت وجود ندارد.

چگونه بفهمیم لنت ترمز تمام شده است؟

اولین نشانه تمام شدن لنت ترمز شنیدن صدای ناهنجار مانند کشیده شدن دو آهن بر روی هم هنگام ترمزگیری است. بازدید چشمی ضخامت لنت ترمز بهترین روش است. ضخامت کمتر از 4 میلی‌متر یعنی زمان تعویض لنت فرا رسیده است. چراغ هشدار پشت آمپر روشن شود.

بهترین لنت ترمز چه جنسی دارد؟

لنت ترمزهای موجود در بازار ایران از نظر کیفیت تنوع بسیاری دارند در حال حاظر لنت ترمزهای سرامیکی بهترین لنت برای ماشین‌های خارجی محسوب می‌شود و لنت ترمزهای نیمه سرامیک و ارگانیک بهترین لنت برای خودروهایی با پیشرانه‌ی ضعیف‌تر محسوب می‌شوند. در این مقاله نحوه‌ی تشخیص سطح کیفی لنت ترمزها را مرور خواهیم کرد.

آیا لرزش خودرو به هنگام ترمزگیری به لنت ترمز مربوط است؟

تکان و لرزش خودرو هنگام ترمزگیری معمولا به دلیل آسیب دیدن دیسک ترمز است و در مواردی نشانه‌ی تمام شدن لنت ترمز نیز هست لرزش پدال ترمز هم همین معنی را دارد.

با لنت ترمزهای تمام شده تا چه فاصله‌ای می‌توان حرکت کرد؟

هنگامی که مطمئن هستید لنت ترمز خودرو تمام شده و مجبور به طی کردن مسافتی تا تعمیرگاه هستید با سرعت پایین حرکت کنید و تا حد امکان برای کاهش سرعت از دنده استفاده کنید ترمزگیری ناگهانی می‌تواند در شرایطی باعث آسیب جدی به دیسک ترمز و حتی عمل نکردن ترمز شود پیشنهاد می‌کنیم در این موارد از خدمات سیار خودرو استفاده کنید.

آیا لنت ترمزهای ارزان به خوبی لنت ترمزهای اصلی و گران است؟

هرچند صحبت روی کیفیت لنت بر اساس قیمت، بی‌پایه است اما اگر درست قیمت گذاری شده باشد لنت‌های ارزان معمولا قدرت چسبدگی کمتری دارند و طول عمر پایین‌تر باعث می‌شود نیاز به تعویض به دفعات بیشتری افزایش یابد که این موضوع در طول زمان از نظر اقتصادی پر هزینه‌تر نیز محسوب می‌شود.

لنت ترمز سرامیکی بهتر است یا فلزی؟

تعریف و معیار دقیقی برای لنت‌های فلزی وجود ندارد و در بعضی موارد با افزایس میزان فلز، قدرت ترمز کاهش می‌یابد و به دیسک ترمز آسیب می‌رساند. اما لنت‌های سرامیکی معمولا دارای خواص مشترکی هستند که بی‌صدا بودن، داغ نشدن لنت‌ها پس از ترمزگیری‌های پیاپی مهمترین آنهاست.

ضخامت لنت ترمز باید چقدر باشد؟

لنت ترمز نو معمولا بین 12 تا 16 میلی متر ضخامت دارد و اگر ضخامت لنت خودرو کمتر از 4 یا 3 میلی‌متر باشد زمان تعویض آن است و اگر لنت تمام شود باعث آسیب به دیسک ترمز و تحمیل هزینه‌های بیشتر برای تعمیر می‌شود.

آیا پس از نصب لنت در صورت صدا دادن لنت امکان برگشت کالا وجود دارد؟

خیر ، به دلیل احتمالات مختلف تاثیر گذار در صدای ترمزگیری فروشگاه اینترنتی بزیرو تنها اصالت و قیمت کالا را تضمین می‌کند.

ارسال سریع به سراسر ایران کالاها به تمامی نقاط ایران به صورت زمینی با پست پیشتاز و هوایی ارسال می‌شود.
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات بزیرو دارای گارانتی اصالت و کیفیت می‌باشند.
ضمانت قیمت مناسب تمامی کالاها با مناسب‌ترین قیمت ممکن به فروش می‌رسند.
ارسال رایگان ارسال رایگان محصولات بزیرو برای خرید بالای 500 هزار تومان