هنگام خرید آنلاین قطعات یدکی برای خودرو 4 نکته وجود دارد :

دقت کنید هنگام انتخاب کالا مدل و سال خودرو به شما کمک می‌کند تا کد فنی درست را انتخاب کنید با این حال هنگام خرید در صفحه ی هر محصول راهنمای خرید در قالب نظر کارشناس فنی آمده است در صورتی که خودروی شما دارای تنوع کدفنی باشد در این کادر توضیح داده شده و برای اطمینان پس از ثبت سفارش کارشناسان فنی با شما تماس خواهند گرفت. با این حال اگر کد فنی پس از صحبت با کارشناس به دلایل خاص اشتباه ارسال شده باشد امکان برگشت کالا وجود دارد.

اصالت تمامی کالاهای موجود در سایت بزیرو ضمانت می‌شود و اصل بودن کالا به معنی تطابق کیفیت با قیمت کالا هست برای مثال لنت ترمز پارس ساخت ایران اصلی است این به این معنی است که این لنت دقیقا ساخت کارخانه پارس لنت و کیفیت اظهار شده توسط آن کارخانه هست.

کالای خریداری شده به بهترین روش بسته بندی و ارسال می‌شود و این اطمینان داده می‌شود که کالا با سلامت فیزیکی به دست شما خواهد رسید.

برگشت کالا به سایت به هر دلیل تا قبل از نصب قطعه بر روی خودرو امکان‌پذیر است و با توجه به وجود احتمال خطا در تولیدات هر کالایی و تاثیر نحوه ی نصب قطعات بر روی نحوه عملکرد قطعه ،امکان برگشت کالای نصب شده بر روی خودرو وجود ندارد. سیاست فروشگاه بزیرو در تامین قطعات با برندهای شناخته شده است و اکثر این تولید کنندگان یا واردکنندگان برای قطعات اصلی تنها اصلی بودن و قیمت منصفانه را تضمین می‌کنند.

در صورتی که کیفیت کالا مورد تایید شما نباشد و یا کد فنی متناسب خودرو شما نباشد. برگشت کالا امکان پذیر است. پس از برگشت کالا به انبار همکاران ما با شما تماس میگیرند و مبلغ کالا به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

آدرس پستی جهت ارائه به اداره پست:

خراسان رضوی – مشهد – خیابان معلم – بین معلم 30 و 32 – جنب پلاک 740 – کد پستی: 9188996397

(به جهت حفظ حقوق مشتری هزینه پستی به مشتری برگشت داده خواهد شد.)

 

ارسال سریع به سراسر ایران کالاها به تمامی نقاط ایران به صورت زمینی با پست پیشتاز و هوایی ارسال می‌شود.
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات بزیرو دارای گارانتی اصالت و کیفیت می‌باشند.
ضمانت قیمت مناسب تمامی کالاها با مناسب‌ترین قیمت ممکن به فروش می‌رسند.
ارسال رایگان ارسال رایگان محصولات بزیرو برای خرید بالای 500 هزار تومان